telefon: +420 605 491 491
e-mail: obchod@auto-ksport.cz
Nákupní koš
Měna e-shopu:

GT Pro Damper System

KSport GT Pro Damper System poskytuje maximum v technologii tlumení při použití obráceného systému Monotube design, 36 poloh nastavení tuhosti tlumení, nastavitelná tvrdost pružin, nastavitelné tělo a uniballové horní uložení. Se zásobníkem na olej/plyn umístěným dál od pístnice a brzdového systému lépe odolává vyšším teplotám. Toto provedení rovněž zmenšuje neodpruženou hmotu a to vede ke zlepšení jízdních vlastností a reakce.

36 poloh nastavení tuhosti tlumení umožňuje jemné nastavení jízdních vlastností podle požadavku řidiče, nastavitelná komprese pružin a tlumení při roztahování tlumiče, uniballové horní uložení na přední nápravě a na zadních nápravách u většiny aplikací udržuje tovární nastavení geometrie vozu. Uniballové uchycení tlumiče rovněž dává přímočařejší zpětnou vazbu při jízdě. Nastavení odklonů je samozřejmostí u uniballového horního uložení a není nutné dodatečné řešení.

Většina aplikací používá spodní uchycení, což umožňuje nastavování výšky bez ztráty rozsahu tlumení, jak se stává u jiných podvozkových setů. Většina dílů je vyrobena z hliníkové slitiny 6061 a díky tomu jsou lehké, pevné a odolné vůči korozi. Ocelové tělo tlumiče je pozinkováno.

KSport GT Pro Damper System používají Monotube design, kde je olej a plyn od sebe oddělen v pístnici. Při srovnání s TWIN tube design má Monotube design lepší rozptyl tepla, umožňují jemnější nastavení tuhosti.

Vlastnosti:

1. obrácený Monotube design
2. nízké těžiště a zvýšená pevnost
3. navrženo se sníženým třením pro redukci teplotních výkyvů
4. 36 poloh nastavení tuhosti tlumení
5. vyrobeno z kvalitní hliníkové slitiny 6061 s příměsí T6 pro zvýšení tuhosti
6. nastavitelná komprese pružin a tlumení při roztahování tlumiče
7. nastavitelná světlá výška a volba tvrdosti pružin
8. nastavitelné tělo umožňuje maximální rozsah tlumení
9. uniballové vrchní uložení, u některých modelů s nastavením odklonu
10. konstrukce Monotube design omezuje úniky oleje
11. provedení se zvýšenou odolností proti korozi

Ceny a přehled aplikací - použití pro konkrétní model vozu najdete v aplikačním ceníku.


Změny v popisu a cenách produktů jsou vyhrazeny.

  Tvorba webových stránek: HOR webdesign

login
genet:0.079