telefon: +420 605 491 491
e-mail: obchod@auto-ksport.cz
Nákupní koš
Měna e-shopu:

Millers Oils Premium

Řada olejů Millers Oils Premium je určena pro běžné použití v osobních a lehkých dodávkových automobilech. Naše bohaté zkušenosti s aplikacemi v motorsportu využíváme i pro řadu Premium a proto Vám nabízíme komplexní mazací program špičkové kvality.

Oleje řady Premium jsou sestaveny z nejkvalitnějších základových olejů pocházejících z první rafinace s přidáním výkonných aditiv. Millers Oils nepoužívá základové oleje pocházející z opětovné rafinace - tzv. re-rafined nebo re-conditioned oils. Proto oleje řady Millers Oils Premium představují tu nejvyšší kvalitu pro Váš automobil.

Široká škála motorových olejů, převodových olejů a aditiv pohonných hmot přispívá k většímu výkonu, hladšímu a čistšímu chodu motoru, vede ke snížení spotřeby paliva a mimořádným způsobem chrání mechanické součásti před opotřebením, čímž předchází nákladům na servis Vašeho vozu.

Jedete-li volně do obchodu za rohem nebo si užíváte rychlou jízdu na dálnicích, Millers Oils Premium je ideální volba pro Váš vůz.

Vyvinuto, vyrobeno a baleno v Anglii - originál firmy Millers Oils Ltd.

NOVÁ APLIKACE PRO SPRÁVNOU VOLBU OLEJE ZDE: OdkazMOTOROVÉ A PŘEVODOVÉ OLEJE VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ MILLERS OILS POSÍLÁME V DEN DORUČENÍ OBJEDNÁVKY!Změny v popisu a cenách produktů jsou vyhrazeny.

  Tvorba webových stránek: HOR webdesign

login
genet:0.94