telefon: +420 605 491 491
e-mail: obchod@auto-ksport.cz
Nákupní koš
Měna e-shopu:

Burger Motorsports S55 Performance sání

Burger Motorsports S55 Performance sání. Pouze pro motorsport a používání na uzavřených tratích. Výrobek nemá schválení pro používání v běžném silničním provozu.

Popis a specifikace sání podle výrobce Burger Motorsports:

• Nárůst výkonu 10+ koní
• Dramatické zlepšení zvukového projevu
• Snadná instalace a demontáž
• Zlepšuje odezvu plynového pedálu
• Originální airbox a odstínění zůstává
• Ponechává originální vedení studeného vzduchu
• Vynikající vzhled
• Znovu použitelné vzduchové filtry
• Made in the USA

Konečně systém sání, který je hoden pro Váš S55 M3 / M4 motor! BMS S55 Performance sání zachovává vše, co je dobré u originálního sání včetně vedení studeného vzduchu a tepelné clony. Avšak kompletně nahrazuje vrchní část koncového vedení novým potrubím s větším průtokem a výkonnými filtry. Systém funguje skvěle sám nebo s dalšími upgrady pro ještě vetší výkon.

Během našeho testování BMS S55 Performance sání na motorové brzdě jsme naměřili o 10 koní vyšší výkon na hnané nápravě. Poznámka: tovární sání motoru S55 je velmi dobře provedené, takže výše uváděný zisk je znát při vyšších plnících tlacích a vyšších otáčkách, kde požadavky na proudění vzduchu jsou nejvyšší. Kromě zlepšení odezvy bude mít Váš vůz sportovněji naladěný zvukový projev!

Pro modely:
F80 M3/F80 M3 LCI/F82 M4 všechny verze s motorem S55

Cena za 1 set:

     bez DPH: 12 450.00 KčDPH: 21%
s DPH: 15 064.50 Kč     skladové číslo: BMSINTNS55F8X
Dotaz na produkt
Koupit

EVENTURI carbon kit sání

EVENTURI carbon kit sání.
Sací systém F8X M3 / M4 je jedním z našich dosud nejambicióznějších sacích systémů. Nyní v aktualizovaném designu V2 je vybaven utěsněnými pouzdry filtrů, které udržují stabilnější IAT, i když jsou v klidu. Nové kanály, které utěsňují pouzdra, spolu s našimi nasávači zajišťují neomezené proudění vzduchu při zachování nízkých IAT nasycením studeným vzduchem. Každý detail byl vzat v úvahu, aby bylo zajištěno, že jsme vytvořili vlajkovou loď, abychom nastavili měřítko pro tuto třídu. Od nasávačů přes potrubí až k sacím trubkám - vyvinuli jsme „kompletní řešení“, které zajistí hladkou vstupní dráhu se syceným chladným vzduchem. Je to skutečně nový standard.

Systém F8X M3 / M4 Eventuri využívá naše patentovaná pouzdra z uhlíkových vláken, které poskytují aerodynamicky účinnou cestu proudění vzduchu od filtru k trubce se senzorem MAF. Nejen další kónický filtr s tepelným štítem, ale také jedinečný design, který vyvolává Venturiho efekt.

Plus: 15-20 koní a 18-23 NM

Pro modely:
F80 M3/F80 LCI M3/F82 M4/F82 LCI M4/F83 M4/F83 LCI M4 všechny verze

Cena za 1 set:

     bez DPH: 52 399.50 KčDPH: 21%
s DPH: 63 403.40 Kč     skladové číslo: EVE-F8XMV2-CF-INT
Dotaz na produkt
Koupit

Změny v popisu a cenách produktů jsou vyhrazeny.

  Tvorba webových stránek: HOR webdesign

login
genet:0.101