telefon: +420 605 491 491
e-mail: obchod@auto-ksport.cz
Nákupní koš
Měna e-shopu:

Millers Oils Classic

Představujeme Vám řadu Millers Oils Classic, která nabízí oleje, maziva a aditiva určená speciálně pro veterány - historické automobily a motocykly.

Filozofie vychází z logického poznatku, že moderní oleje a maziva nejsou vhodné pro použití v historických automobilech.

Současné oleje jsou vyvíjeny pro moderní motory a jsou přizpůsobeny aktuálně používaným materiálům, technologiím a emisním parametrům. Výsledkem jsou řídké a agresivní oleje, které nejsou ve většině případů vhodné pro použití v motorech autoveteránů, které potřebují naprosto jinou strukturu oleje, odlišnou viskozitu a v neposlední řadě efektivní, ale šetrnou aditivaci speciálními složkami.

V moderních nebo velice levných průmyslových olejích není použito dostatečné množství protiotěrového aditiva na bázi fosforu a zinku - tzv. ZDDP (Zincdialkyldithiofosfát), což má zásadní negativní vliv na životnost a opotřebení mechanických součástí. Oleje řady Millers Oils Classic obsahují optimální množství protitěrových aditiv na bázi ZDDP pro maximální ochranu součástí proti opotřebení a dlouhou životnost Vašeho vozu.

Řada Millers Classic byla vyvinuta pro ochranu a vylepšení vlastností motorů, převodovek, diferenciálů a dalších součástí historických vozidel. Oleje a maziva řady Classic zároveň obsahují moderní aditiva, která v kombinaci se správnou viskozitou zaručují maximální péči o Váš historický automobil nebo motocykl.

Oleje Řady Millers Oils Classic jsou oficiálně schváleny Federací britských historických autoklubů (FBHVC) na základně rozsáhlých nezávislých zkoušek v testovacích a vývojových centrech MIRA.

• Vyvinuto, vyrobeno a baleno v Anglii - originál firmy Millers Oils Ltd.


Změny v popisu a cenách produktů jsou vyhrazeny.

  Tvorba webových stránek: HOR webdesign

login
genet:0.582